ROBLOX İndiriliyor

Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

ROBLOX sizi milyonlarca oyunun ve keşfedilecek sonsuz büyüklükte evrenlerin bulunduğu bir oyun dünyasına davet ediyor. Oyun ilk bakışta Minecraft‘ı andırsa da farklılıklar mevcut. 30 milyon aylık oyuncu sayısı ile değişik bir sanal evrenin sizi beklediğinden emin olabilirsiniz. Oyunu dilerseniz ücretsiz kayıt olarak oynayabileceğiniz gibi isterseniz premium hesap da oluşturabiliyorsunuz.

Oyunda her yer oyuncular tarafından oluşturulmuş ve oyun kesinlikle orijinal bir fikir. Oyunu devasa bir lego dünyası olarak düşünebilirsiniz. Dünyanın her yanından oynayan oyuncular lego üzerine lego koyarak bu dünyayı oluşturuyor.

Her biri farklı farklı amaçlara sahip çeşitli oyunları oynarken asla sıkılmayacaksınız. Kimi oyunda bir dinozor olurken kimi oyun gereği bir madenci olarak oynayacaksınız. Oyunun en çok dikkat çeken noktası her gün yeni ve farklı bir oyunun eklenmesi. Bazı oyunlarda galaksinin uzak köşelerini keşfeden bir uzay aracında olacaksınız bazı oyunlarda ise zombilere karşı mücadele vereceksiniz.

Oyunda karakterinizi özelleştirip kişiselleştirmeniz için de binlerce obje bulunuyor. Farklı suratlar, gömlekler, tişörtler, şapkalar, maskeler ve aklınıza gelebilecek bir sürü aksesuar bu konuda size yardımcı olacak. Oyunda arkadaş grubunuzla oynayabilir veya oyun içindeki karakterlerden arkadaşlar edinebilirsiniz. Oyun esnasında arkadaşlarınızla sohbet etme imkanı da oyunda bulunuyor.

Eğer bir ebeveynseniz ve çocuğunuz için bir oyun arıyorsanız çocuklar için güvenli bir oyun olduğundan emin olabilirsiniz. Ama yine de oyunda bir topluluk var ve çocuğunuz bu toplulukla iletişime geçecek bunu göz önünde bulundurun.

ROBLOX Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 8 / 8.1 / 10
İşlemci : 1.6 Ghz ve üzeri
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 200 MB
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce FX 5500 veya ATI Radeon 9500 veya Intel GMA 3100
DirectX : 9
Artıları
  • Her gün farklı bir oyun
  • Çok sayıda karakter özelleştirme seçeneği
  • Sonsuz büyüklükte bir hayal evreni
Eksileri
  • Bazı teknik sorunlar