Rescue Team 7 ikon

Rescue Team 7 İndiriliyor

Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Rescue Team 7 oyunu Alawar tarafından geliştirilen oynarken kendinizi geliştirebileceğiniz bir zaman yönetimi oyunudur ve eğitici özelliği bulunur. Doğanın meydana getirdiği felaketlere karşı olan savaşta insanlara yardım etmek için zamanla yarışıyorsunuz.

Oyunda dünyada meydana gelen depremler, volkan patlamaları, kar çığları, seller ve yangınlar gibi felaketler göreceksiniz. Siz ve yardımcı köpeğiniz zamana karşı verdiğiniz amansız mücadele sayesinde insanları kurtarabilirsiniz. İnsanları kurtardıktan sonra onların yaşadıkları yerleri yeniden inşa etmelerinde de onlara yardım ediyorsunuz.

Göreviniz insanları felaketlerden önce yaşadıkları eski hayatlarına geri döndürmek. Bunu yapmak için önce afetlerden geri kalan enkazı ve molozu ortalıktan kaldırarak başlayabilirsiniz. Daha sonra kasabaları yeniden inşa etmek için gereken malzemeleri toplamalısınız. Her zaman aynı yerlerde oynamayacağınız için bulunduğunuz ortamı tanıyıp ona göre stratejiler geliştirmelisiniz. Yemyeşil ormanlar, karanlık madenler ve karlı kaplı dağ kasabaları gibi farklı farklı mekanlarda görevleri yerine getireceksiniz.

Oyunda zamana karşı yarışacağınız için yapacağınız şeyleri hızlı bir şekilde yapmanız önemli. Bölümleri geçerken yıldızlar kazanacaksınız. Buz kazandığınız yıldızlarla kendi kurtarma ekibinizi kurabilirsiniz. Başa çıktığınız her felaketten sonra yeni yetenekler ve başarımlar elde edeceksiniz. Daha önce serinin 6. oyununu yayınlamıştık. O da oyuncular tarafından çok sevilmişti. Her ne kadar 7. oyunda karşınıza çok fazla bir geliştirme çıkmasa da yeni görseller, yeni görevler ve yeni mekanlar sayesinde rahatlıkla eğlenceli zaman geçirtecek bir oyun.

Oyunun Özellikleri:

  • 70 farklı bölüm
  • Adım adım öğretici bölüm
  • Sevimli grafikler ve animasyonlar
  • Zamana karşı ve serbest modlar
Rescue Team 7 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP ve üzeri
İşlemci : 1 GHz
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 500 MB
Ekran Kartı : 256 MB
DirectX : 9.0
Artıları
  • Çok sayıda bölüm
  • İnsanlara yardım etme duygusu
Eksileri
  • 6'den pek farkı yok
TAVSİYE İÇERİKLER