Star Sword

Star Sword

LisansÜcretsiz 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu32.5 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / ME / Vista
Eklenme TarihiAralık 16th, 2015
Hemen indir (32.5 MB)
1099 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 1,50 out of 5)
Loading...Loading...

Media Contact LLC firması tarafından geliştirilen Star Sword, klasik arcade türü oyunların aksine uzaylılarla şiddetli şekilde savaş yapabildiğimiz basit ve küçük türde bir oyun.

Küresel siyasi krizden bu yana geçen on yılda, insanlık ikinci bir altın çağa girmektedir. Bu çağda insanın evrende olan varlığını daha da genişletmek amaçlanmaktadır. Fakat insanlık için yapılan tüm bu planlar, yabancı filoların uzay yolculuğu sırasında insanoğlunun büyük emeklerle yaptığı filolara zarar vermesiyle büyük bir sekteye uğrar. Verilen bu zarar ve devamında gelişen olaylarla insanoğlu kendini yok olma eşiğinde bulur.

Star Sword, ilginç ve fantastik konusuyla özellikle 90’lı yıllarda oyun salonlarına gitmiş olanların aşina olacağı tarzda bir oyun. Oyun salonlarında gördüğümüz uzay oyunlarının daha dinamik, hareketli ve sürüş şeklinin günümüz oyun standartlarına yükselmiş bir hali olan Star Sword, modern görsel efektleri ile benzeri oyunlara oranla daha iyi bir görsel deneyim sunuyor. Aynı zamanda kaliteli grafiklere eklenmiş ve uyumu sağlamış sesler ile oynayanlara Hollywood tarzı bir etki veriyor.

5 galaksi ve 50 aşama içeren ve yıldız savaşları şeklinde geçen oyunda, sahip olduğunuz gemi ile aşama aşama gizli silahı bulmaya giderken puanlar topluyorsunuz. Topladığınız bu puanlar sahip olduğunuz silahları güçlendiriyor ve daha iyi bombalar satın alıp güçlenebiliyorsunuz.

Uzayın derinliklerinde mükemmel bir macera yaşayacağınız Star Sword, bağımlısı olabileceğiniz tarzda güzel bir küçük oyun olarak oyunseverlerin karşısına çıkıyor.

Etiketler:


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :